Duyguca
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Duyguca

Duyguların buluştuğu,Umutların varolduğu,Yalnızlıkların son bulduğu,Güzelliklerin sel olduğu,Unutulmaz anların yaşandığı,Candan dostlukları anlatan Adresiniz DUYGUCA.....

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

İngilizce Mesajlar

YazarMesaj
Mavidünya
Admin
Admin
Mavidünya

İngilizce Mesajlar Empty
MesajKonu: İngilizce Mesajlar   İngilizce Mesajlar EmptyCuma Ocak 22, 2010 9:21 am

I’m not smiling at you, I’m just trying not to laugh!
[Ben senin haline gülümsemiyorum, sadece kahkaha atmamaya calisyorum]

Love make you blind. I know, because you don’t see me
[Ask kör eder biliyorum, cünkü beni görmüyosun]

l dont want live. l want love you only
Yaşamak Değil Sadece Seni Sevmek istiyorum.

l love living wth you
Seninle Yaşamayı Seviyorum.

Can not stop loving you..
Sana olan sevgimi durduramiyorum..

Catch a little star and put it in your pocket! Keep it for a rainy day!
Bir yildiz yakala ve yagmurlu gunler icin cebinde sakla!

Do not break the heart that loves you
Seni seven kalbi kirma..

Don´t say “I love you”. Let me feel it!
Bana sadece sevdigini soyleme, hissettir!

GOD BLESS YOU!!
Tanri seni korusun!

Got no clue what I should do- but i’ll go crazy if I can’t get next to you!!!!!
Senin yaninda olamazsam ne yapabilirim hicbir fikrim yok ama kesinlikle cildiririm..

How can I say I love you, when I love more than words can say? I love you and I miss you very much!
Kelimeler bile yetersiz kalirken seni sevdigimi nasil soyleyebilirim ki.. Seni seviyorum ve cok ozluyorum..

I may not be totally perfect - but some parts of me are excellent.
Ben tamamiyla harika olmayabilirim, ama bazi ozelliklerim mukemmel.

I miss you soo, I decided to send you a big hug. I will see you soon!!
Seni cok ozluyorum, Sana kocaman bir kucak yollamaya karar verdim. Seni en kisa zamanda gorecegim!!!

I miss your smile, I miss your arms. I miss your laugher and your charms. I miss your face, your body, too. But most of all I just miss YOU!
Gulusunu ozluyorum, kollarini ozluyorum.. Kahkahani ve tilsimini ozluyorum.. Suratini ozluyorum, vucudunu da ozluyorum..Ama en cok ozledigim sey sensin!!!

You´re like teardrops in my eyes. You are the sun that always shines. You are the one i ever needed - i love you still - i hope you hear it!
Sen gozumden damyalan yaslar gibisin. Sen her zaman parlayan bir gunessin. Sen her zaman ihtiyacim olansin. Seni hala seviyorum - Umarim bunu duyarsin!

Your are my sunshine, my only sunshine, you make me happy all day long! so please don´t take my sunshine away!
Sen benim gunes isigimsin, sadece benim gunes isigim, beni tum gun boyunca mutlu ediyorsun! Ve lutfen gunes isigimi elimden alma!

I ask God for a flower and he gives me a garden. I ask God for a river and he gives me an ocean. I ask God for a love and it´s you he gives me!
Tanriya cicek sordugumda bana bahce verdi. Tanriya irmak sordugumda bana okyonus verdi. Tanriya sevgi sordugumda da bana seni verdi..

•I can´t be happy without you and i hope you can´t be happy without me I´m not happy without you and i hope you feel so too!
Ben sensiz mutlu olamam, umarim sende bensiz mutlu olamazsin…
Sensiz mutlu degilim, umarim sende ole hissediyorsundur..

Humans are angels with only one wing, they can only fly,when they hold on to each other!!
Insanlar tek kanatli melekler, sadece birbirlerine tutunduklarinda ucabilirler..

Had a life but i can't go back can't do that,it will never be the same again
(bir hayatım vardı ama ona geri dönemem
bunu yapamam, hiçbir zaman aynı olmayacak)

I take a look at my life And realize there's nuthin left (hayatma bakıorm we hiçbişein kalmadıını fark ediormm)

you are my hawen eyes
benim Cenet Gözlümsün

I'm so over being blue;Cryin over you;And I'm so sick of love songs;So tired of tears;So done with wishing you were still here;Said I'm so sick of love songs so sad and slow
(Çok hayalciyim;Sana ağlarken;Ve aşk şarkılarına hastayım;Gözyaşlarına çok yorgunum;Senin hala burada benimle olmanı dilerken;Dedi ki aşk şarkılarına hastayım çok üzücü ve yavaşlar)

I've never written a love song.That didn't end in tears.Maybe you'll rewrite my love song.If you can replace my fears.I need your patience and guidance
(Gözyaşları içinde bitmeyen bir aşk şarkısı yazmadım.Belki benim aşk şarkımı tekrar yazabilirsin.Eğer korkularımı silebilirsen.Senin hoşgörüne ve rehberliğine ihtiyacım var.)

Wolfgang Goethe - Bizi kimse aldatamaz; kendi kendimizi aldatırız.
Wolfgang Goethe - We are never deceived; we deceive ourselves.

"Laugh, and the whole world laughs with you; weep and you weep alone"
Gül, bütün dünya seninle birlikte güler; ağla, tek başına ağlarsın...

Laughter is the shortest distance between two people. -- Victor Borge
İki insan arasındaki en kısa mesafe GÜLÜMSEMEDİR...

Life is a tragedy for those who feel, and a comedy for those who think. Jean de la BRUYERE
=Yaşam, hissedenler için bir trajedi, düşünenler için bir komedidir...

In three words I can sum up everything I've learned about life: It goes on.
Yaşam hakkında öğrendiğim herşeyi üç sözcükte özetleyebilirim: Yaşam devam ediyor...

İngilizce Mesajlar
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Kısa Mesajlar